توافق نامه هوشمندسازی مرکز با نمایندگان اتاق اوراسیا روسیه در راستای هوشمندسازی

به گزارش روابط عمومی مرکز نوآوری صنعتی افق، توافق نامه همکاری در خصوص تبادل فناوری در زمینه اینترنت اشیا و هوشمندسازی، بین مرکز نوآوری صنعتی افق و اتاق بازرگانی اوراسیا مستقر در روسیه منعقد شد.
در این نشست ابتدا مهندس وحید نوبهار مدیر عامل شرکت ستیغ فرا افق اقدام به توضیح سیاست های مرکز نوآوری صنعتی افق نمود و در ادامه پروفسور اولگ ویخمان اقدام به توضیح فعالیت های اتاق بازرگانی اوراسیا و موسسه تحقیقاتی اتوماسیون و کنترل سیبری و تکنو پارک نووسیبیرسک نمود.
در این نشست توافق شد تا طرف روسی اقدام به معرفی نیازهای روسیه در حوزه های مختلف هوشمند سازی و همچنین معرفی استارت آپ های این حوزه از طریق یک پلتفرم مشترک نماید و متقابلا مرکز نوآوری صنعتی افق نیز همین اقدام مشترک را انجام داده و اقدام به معرفی تیمها ونیازهای فناورانه ایران در این پلتفرم نماید.
در ادامه این جلسه، تیم روسی از مرکز نوآوری صنعتی افق جهت بازدید از اقدامات این مجموعه در روسیه دعوت به عمل آورد و در انتهای نشست طرفین توافق نامه همکاری را برای توسعه این روابط امضا نمودند.همچنین توافق شد به منظور اجرایی نمودن موضوعات توافق نامه، نماینده اتاق اوراسیا در ایران به عنوان نماینده تکنو پارک نووسیبیرسک معرفی شده است. پروفسور ویخمان جانشین و معاون اتاق بین المللی اوراسیا،
معاون انجمن ملی پخش و توزیع عمده کشور روسیه و همچنین ریاست انستیتو هوشمند سازی، اتوماسیون و کنترل سیبری را برعهده دارند.

برچسب ها: بدون برچسب

نظر بگذارید

برای افزودن دیدگاه باید وارد شوید .