Etod_2

رویداد پوشش های آکوستیکی

قطعات مورد استفاده در صنایع دریایی به دلیل استفاده در زیر آب دریا و تماس با عامل مخرب محیطی مختلف به مرور زمان دچار خوردگی و تخریب شده که باعث کاهش عمر قطع می شود. در نتیجه با توجه به کارایی و قیمت این قطعات برای جلوگیری از ایجاد تخریب همواره نیاز به حفاظت از قطعه در برابر عوامل محیطی وجود دارد جهت انجام حفاظت و بالا بردن عمر قطعه از آیه های مختلفی استفاده می شود.
برای پوشش دادن قطعات از آیه های پلیمری متنوعی استفاده می شود که دارای خصوصیات فیزیکی مختلفی هستند این پوشش ها بایستی با توجه به کارایی که برای آنها تعریف میشود عمر حداقل دست را در محیط های مختلف اعم از آب دریا محیط اتمسفر روغن و غیره را دارا باشند.
همچنین پوشش مذکور بایستی بدون افت عملکرد محسوس و ایجاد اخلال در عملکرد قطعه درون آن وظیفه خود را در قبال آب بندی سیستم و محافظت از قطعه در مقابل در مقابل عوامل محیطی مختلف به نحو احسن انجام دهد.
لذا برای انجام این مهم پوشش مورد نظر بایستی به گونه ای انتخاب شود که بر اساس محیط کاری آن عمر حداقلی گفته شده را دارا باشد از جمله مواردی که در انتخاب نهایی پوشش پلیمری مورد نظر تاثیر گذار است در ادامه آورده شده است و پوشش مذکور بایستی تمامی این آیتم ها را دارا باشد تا بتوان از آن به عنوان پوشش مناسب در صنعت دریایی استفاده نمود البته لازم به ذکر است که برخی از مشخصات گفته شده در ادامه این سند به صورت کمی قابل بیان نمی باشد و لذا در برخی موارد مشخص مورد نظر به صورت نسبی و مقایسه با برخی از الاستومر های مرسوم و بیان شده است.

جهت دریافت RFP اینجا کلیک کنید.

دریافت پروپزال: تا تاریخ 30 آبان ماه 1401

بررسی و اعلام نتایج: 15 آذر ماه 1401

عقد قرارداد: 30 آذر ماه 1401

دیدگاه ها بسته شده اند.